Form Block (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Category
pl: Kategoria

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Form block
pl: Blok formularza

en: Site-wide contact form
pl: Formularz kontaktowy serwisu

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
pl: Nie można wysłać więcej niż %limit wiadomości w @interval. Spróbuj ponownie później.
