Form Block (8.x-1.0-beta8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Category
cs: Kategorie

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Site-wide contact form
cs: Kontaktní formulář pro celý web

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
cs: Není možné odeslat více než %limit zpráv v intervalu @interval. Zkuste to později.
