Forms Steps (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL

en: Cancel label
eo: Forigu etikedon
