Forms Steps (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
