Forms Steps (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
