Forms Steps (8.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: Workflow Name
gl: Nome do Fluxo de Traballo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Link visibility
gl: Visibilidade da ligazón

en: Step
gl: Paso

en: Steps
gl: Pasos

en: Route
gl: Ruta

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
