Forms Steps (8.x-1.0-rc4) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Language code
af: Taalkode
