Forms Steps (8.x-1.0-rc4) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
