Forms Steps (8.x-1.0-rc4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Language code
kk: Тілдің коды
