Forms Steps (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Route
am: ፈለግ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
