Forms Steps (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Cancel label
lt: Atšaukti reikšmę

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
