Forms Steps (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Url
he: כתובת url

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: No entries available.
he: אין פרסומים להצגה.

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Steps
he: צעדים

en: Route
he: נתיב

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Add step
he: הוסף שלב
