Forms Steps (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
