Forms Steps (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
