Forms Steps (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
