Forms Steps (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Link visibility
lv: Saites redzamība

en: Cancel label
lv: Atcelt birku

en: Steps
lv: Soļi

en: Route
lv: Maršruts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
