Forms Steps (8.x-1.4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Route
br: Hentad
