Forms Steps (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Step
ca: Increment

en: Steps
ca: Passos

en: Route
ca: Ruta

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
