Forms Steps (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
