Forms Steps (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Language code
sl: Koda jezika
