Forms Steps (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Steps
az: Addımlar

en: Route
az: Marşrut

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
