Forms Steps (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Language code
be: Код мовы

en: Route
be: Маршрут

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
