Forms Steps (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Language code
ug: تىل كودى
