Forms Steps (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
