Forms Steps (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Url
mn: Хаяг

en: Language code
mn: Хэлний код
