Forms Steps (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
