Forms Steps (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Link visibility
vi: Trình bày liên kết

en: Step
vi: Bước

en: Cancel label
vi: Hủy nhãn hàng

en: Administrative description
vi: Mô tả dành cho quản trị

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
vi: Tên máy là một chuỗi duy nhất bao gồm các ký tự thường, số và dấu gạch dưới.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Cancel Button
vi: Nút Thôi
