Forms Steps (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Route
el: Διαδρομή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μοναδικό μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Μπορεί να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
