Forms Steps (8.x-1.7) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Internal path
my: အတွင်းလမ်းကြောင်း
