Forms Steps (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Created
fi: Luotu

en: Url
fi: Osoite

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Id
fi: Tunniste

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Step
fi: Askel

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Route
fi: Reitti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Internal path
fi: Sisäinen polku

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Uniikki koneellisesti luettava nimi. Saa sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
