Forms to Email (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Uses
hy: Օգտագործում
