Forms to Email (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Forms
it: Form

en: Subject
it: Oggetto

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Form ID
it: ID del form

en: From
it: Da

en: Advanced
it: Avanzate

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
