Forms to Email (2.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች
