Forms to Email (2.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: From
ast: De
