Forms to Email (2.1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Subject
az: Mövzu

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: From
az: Kimdən

en: Advanced
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
