Forms to Email (2.1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Subject
be: Тэма

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: From
be: Ад

en: Advanced
be: Дадаткова

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
