Forms to Email (2.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: From
bg: От
