Forms to Email (2.1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
