Forms to Email (2.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: From
ca: De

en: Advanced
ca: Avançat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
