Forms to Email (2.1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Subject
de: Betreff

en: Email settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Form ID
de: Formular-ID

en: From
de: Von

en: Advanced
de: Erweitert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
