Forms to Email (2.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: From
dz: ལས་
