Forms to Email (2.1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: From
eo: De

en: Advanced
eo: Specialaj
