Forms to Email (2.1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Subject
fr: Objet

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: From
fr: A partir de

en: Advanced
fr: Avancé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
