Forms to Email (2.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Subject
he: נושא

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: From
he: מאת

en: Advanced
he: מתקדם

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
