Forms to Email (2.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Subject
hi: विषय

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: From
hi: से

en: Advanced
hi: विकसित

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
