Forms to Email (2.1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Subject
ja: 件名

en: Email settings
ja: メール設定

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Form ID
ja: フォームID

en: From
ja: 送信元

en: Advanced
ja: 高度

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
