Forms to Email (2.1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Subject
jv: Subyek

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced
jv: Mahir

en: About
jv: Ngenani
