Forms to Email (2.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: From
kk: Кімнен
