Forms to Email (2.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
