Forms to Email (2.1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: From
ku: له‌لایەن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
